SZKOLENIA WSCAD

SZKOLIMY PROFESJONALISTÓW

Oszczędność czasu pracy

Dobrze przeszkolony pracownik może w pełni funkcjonalnie wykorzystywać oprogramowanie, jesli bezpośrednio znajduje optymalne rozwiązania, nie tracąc przy tym wiele czasu. Dlatego też szkolenie amortyzuje się w krótkim czasie.

Mogą Państwo ocenić sami, co jest korzystniejsze cenowo i dydaktycznie: odpowiedzi informatyków i kolegów na standardowe pytania dotyczące WSCAD, nauka z podręcznika, czy może jednak udział w szkoleniu obsługi programu.

Nieliczne grupy szkoleniowe liczące maksymalnie do 8 osób mają zapewniony PC dla każdego uczestnika, a także umożliwiają dokładne przeanalizowanie problemów i indywidualnych pytań uczestników kursu. Nasi szkoleniowcy wyróżniają się przy tym gruntownym wykształceniem i wieloletnią pracą z programami CAD a także wysokimi fachowymi kompetencjami. Nasze dydaktyczne zdolności i znajomość programu gwarantują zrozumiałość materiału a zakres szkolenia przyczyni się do pełnego wykorzystania możliwości programu w firmie.

Szkolenia odbywają się, jeśli nie ma innych życzeń, w salach szkoleniowych firmy SIGMA CE Sp.z o.o. w Aleksandrowie Łódzkim.

W przypadku dalszych pytań dotyczących szkoleń, terminów, kosztów, warunków uczestnictwa prosimy o kontakt telefoniczny 042- 611 03 05 lub e-mail: info(at)wscad.pl .

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach WSCAD?

  • Według firmy analitycznej Gartner, dzięki umiejętnościom zdobytym podczas szkolenia, projektanci są przeciętnie 6 razy wydajniejsi.
  • Nasze szkolenia są drogie?!
    Osoba nieprzeszkolona potrzebuje 3-6 razy więcej czasu na zdobycie tej samej wiedzy niż osoba uczestnicząca w szkoleniu (Gartner). Co zatem więcej kosztuje?
  • Nie przeszkoleni pracownicy wykorzystują możliwości produktu tylko w 24% – po ukończeniu szkolenia wykorzystanie to wzrasta aż do 86%!
  • Błędy w projektach są często spowodowane niezrozumieniem zagadnień i stosowaniem niewłaściwych metod rozwiązywania problemów – uczestnictwo w szkoleniach pomaga tego uniknąć.
  • Kursy WSCAD są interaktywne. Uczestnicy mają możliwość testowania nowych umiejętności na przykładowych projektach
    i bazach danych. W przypadku niepowodzenia zawsze istnieje możliwość skorzystania z pomocy instruktora i gotowego rozwiązania. Podobne działania przeprowadzane na rzeczywistym projekcie mogą prowadzić do poważnych błędów.
Chcę otrzymać
ofertę
Testuj bezpłatnie
wersję Demo
Kontakt
WSCAD
WSCAD
Education