NASTĘPNA GENERACJA ELEKTRYCZNEGO CAD:
WSCAD SUITE X

Wielokrotnie nagradzana użyteczność

SUITE X ma zupełnie nowy, nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika. Odzwierciedla obecnie obowiązującą stylistykę, obsługuje najnowocześniejsze ekrany o wysokiej rozdzielczości (High DPI) i technologię Multi-Display. Oprogramowanie ustanawia nowe standardy w zakresie intuicyjnej obsługi i ergonomii. Jego prosty, intuicyjny interfejs pomaga użytkownikom, sporadycznie używającym system CAD, pracować efektywniej. SUITE X można zoptymalizować pod kątem wydajności poprzez kilka prostych ustawień. Nie ma potrzeby posiadania specjalnych uprawnień administratora systemu.

Dane 1,5 miliona artykułów

WSCAD SUITE X jest dostarczany z bogatą biblioteką symboli i danych artykułowych. Na stronie wscaduniverse.com możesz znaleźć 1,5 miliona rekordów danych od ponad 210 producentów w formacie WSCAD, Eplan * i Step 3D. Zawsze na czasie, a przede wszystkim za darmo – w tym błyskawiczne algorytmy wyszukiwania i łatwy import. Hosting jest bezpłatny dla producentów, dlatego wscaduniverse.com stał się największą na świecie bazą danych elektrycznych dla systemów CAD. Jeśli potrzebujesz szczegółowych danych artykułów, możesz je szybko i łatwo utworzyć. Jeśli nie masz czasu, nasi specjaliści mogą to zrobić dla Ciebie.

Wysoka wydajność, uczciwa cena

Chociaż oprogramowanie jest proste, ma imponujący zakres funkcji. Schematy elektryczne, zabudowa szafy, schematy orurowania i oprzyrządowania (P & ID), schematy przepływu, automatyka budynków i pomieszczeń oraz instalacje elektryczne – wszystko zintegrowane na jednej platformie. Taka funkcjonalność pomaga zaoszczędzić ogromną ilości czasu i zapobiega przypadkowym błędom. Pomimo szerokiego zakresu funkcjonalnego, SUITE X kosztuje znacząco mniej niż inne porównywalne rozwiązania na rynku. Znajduje to również odzwierciedlenie w rocznych kosztach serwisu.

Szybkość działania programu

WSCAD skupił się na zwiększeniu szybkości i wydajności aplikacji. Projekty z ponad 1000 stron są otwierane błyskawicznie. Sterowniki PLC tworzone są w jednej chwili. Zarządzanie zaciskami jest znacznie szybsze niż w poprzednich wersjach. Użytkownicy WSCAD oszczędzają swój czas, korzystając z takiego narzędzia projektowego.

Digitalizacja i integracja

Kapitałem firmy są spójne dane, dlatego w aplikacji SUITE X pomagamy tworzyć cyfrowe odzwierciedlenie dokumentacji projektowej i digitalizować dane inżynieryjne. Rozwiązanie
WSCAD współpracuje z wieloma innymi aplikacjami typu CAD, a także z Twoimi systemami informatycznymi i produkcyjnymi. Dane można łatwo importować i eksportować. Połączenie z systemami PLM i ERP znanych producentów zapewnia nie tylko listy elementów mechatronicznych, ale także zapewniają wysoki poziom przejrzystości w całym procesie projektowania. Z danych wygenerowanych za pomocą WSCAD SUITE można korzystać natychmiast. Jesteś przygotowany do produkcji przewodów, zestawów przewodów, płyt montażowych i drzwi szafy za pośrednictwem usługodawców lub własnych centrów NC renomowanych producentów.

Augmented Reality App

Ważnym punktem programu WSCAD SUITE X jest aplikacja WSCAD AR, która ma dwie funkcje. Inżynierowie zajmujący się naprawą i serwisem mogą skanować komponenty w szafie sterowniczej za pośrednictwem smartfona i uzyskać natychmiastowy dostęp do schematów – w tym adresów krosowych, widoków 3D, pełnych danych artykułów i arkuszy danych producenta. Najnowszą funkcją jest lista aktywnych połączeń. Instalator zaznacza połączenia natychmiast po podłączeniu i zapisuje najnowszą wersję. Funkcja analizy daje gwarancje, że nic nie zostanie zapomniane. Aplikację można pobrać ze sklepu App Store i Google Play.

Automatyzacja

WSCAD SUITE X umożliwia automatyzację powtarzalnych procesów i rutynowych zadań. Szablony i modele projektowe zapewniają niezawodność, oszczędzają czas i tworzą jednolity standard dla całej firmy. Diagramy można wygenerować za naciśnięciem jednego przycisku. Pełne schematy mogą być wytwarzane przy użyciu konfiguratorów produktów, bez potrzeby korzystania z pomocy inżyniera elektryka. Proces projektowania może zostać skrócony z kilku dni do kilku minut.

Modułowość, skalowalność i elastyczność

Bez względu na to, czy potrzebujesz nowych funkcji, czy więcej stanowisk pracy, modułowe i skalowalne rozwiązanie WSCAD umożliwia dopasowanie środowiska pracy do Twoich potrzeb. Rozrasta się bez kosztów wymiany danych i naruszenia bezpieczeństwa danych. Wystarczy aktywować klucz produktu i od razu korzystać z rozszerzeń. Dzięki wysoko rozwiniętej i przejrzystej strukturze systemu możliwe jest dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy sposób na zrealizowanie Twoich dodatkowych wymagań.

Chcę otrzymać
ofertę

Testuj bezpłatnie
wersję Demo

Kontakt
WSCAD

WSCAD SUITE
Education