Terminy imprez targowych

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku podczas organizowanych targów branżowych. Jako Użytkownik programu WSCAD mogą Państwo oczekiwać od nas wsparcia technicznego, doradztwa oraz wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naszych produktów.

Możemy się pochwalić znajomością branży i wieloletnim doświadczeniem. Chętnie służymy Państwu radą i pomocą w indywidualnych rozmowach podczas następujących targów:

18 – 23 marca, Frankfurt nad Menem

light + building 2018

Light + Building to wiodące na świecie targi oświetleniowe, projektowe i technologii inteligentnych budynków, a tym samym platforma cyfrowej rewolucji w budynkach. Odbywające sie co pół roku międzynarodowe targi uwzględniają tematy i trendy jutra.

20 – 23 marca, Warszawa

AUTOMATICON 2018

Największe w Polsce, profesjonalne forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

10 – 12 kwietnia, Böblingen

Automatisierungstreff 2018

Na targach Automatisierungstreff zawsze kładziono nacisk na praktykę i z tego względu organizowanych jest szereg różnych warsztatów dla użytkowników. Nie zmienia się to w czasach cyfrowej transformacji.

23 – 27 kwietnia, Hannover

HMI 2018

Najważniejsze światowe targi przemysłowe: wszystkie kluczowe technologie i kluczowe sektory przemysłu w jednym miejscu – od badań i rozwoju, automatyzacji przemysłu i IT, po podwykonawstwo, technologie i usługi produkcyjne, energetykę i urządzenia mobilne.

15 – 17 maja, Wiedeń

SMART Automation Austria 2018

SMART Automation Austria to jedyne austriackie targi techniki automatyzacji przemysłowej, z naciskiem na automatyzację fabryki i procesów. Asortyment produktów obejmuje zarówno komponenty, jak i kompletne systemy oraz zintegrowane rozwiązania w zakresie automatyzacji i obejmuje wszystkie obszary produktowe technologii automatyzacji przemysłowej.

28 – 30 sierpnia, Berno

SINDEX 2018

SINDEX to jedne z wiodących szwajcarskich targów automatyki przemysłowej. Odbywają się co dwa lata, pokazują trendy, innowacje i kluczowe technologie w przemyśle. Znajdziesz nas w hali 3.2 stoisko A14.

11 – 13 września, Bielsko Biała

ENERGETAB

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Zapraszamy do pawilonu G, stoisko 28.

27 – 29 listopada, Norymberga

SPS IPC Drives

SPS IPC Drives w Norymberdze to wiodące europejskie targi automatyki. Tematyką obejmują zarówno najprostsze elementy jak i gotowe systemy, dzięki czemu oferują zintegrowane rozwiązania automatyzacji. Z przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia nas w hali nr 6 na stoisku nr 328.

Chcę otrzymać
ofertę

Testuj bezpłatnie
wersję Demo

Kontakt
WSCAD