Terminy imprez targowych

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku podczas organizowanych targów branżowych. Jako Użytkownik programu WSCAD mogą Państwo oczekiwać od nas wsparcia technicznego, doradztwa oraz wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naszych produktów.

Możemy się pochwalić znajomością branży i wieloletnim doświadczeniem. Chętnie służymy Państwu radą i pomocą w indywidualnych rozmowach podczas następujących targów:

13 – 15 lutego 2019, Dortmund

elektrotechnik

Targi elektrotechnik otwierają swoje drzwi po raz 42. i są zorganizowane dla branży budowlanej, przemysłowej, energetycznej i oświetleniowej. Nasz zespół chciałby powitać Państwa na naszym stoisku B64 w hali 4.

11 – 15 marca 2019, Frankfurt

ISH

ISH to wiodące na świecie targi i międzynarodowe miejsce spotkań odpowiedzialnego wykorzystania wody i energii w budynkach. Z przyjemnością witamy na naszym stoisku w hali 10.3 stoisko B92.

20 – 22 marca 2019, Stuttgart

eltefa

Największe targi branży elektrycznej, na których spotykają się eksperci rzemiosła, przemysłu, handlu, planowania i architektury. Nasz zespół z przyjemnością doradzi na naszym stoisku C12 w hali 10.

26 – 29 marca 2019, Warszawa

AUTOMATICON 2019

Największe w Polsce, profesjonalne forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

1 – 5 kwietnia 2019, Hannover

Hannover Messe 2019

Najważniejsze światowe targi przemysłowe: wszystkie kluczowe technologie i kluczowe sektory przemysłu w jednym miejscu – od badań i rozwoju, automatyzacji przemysłu i IT, po podwykonawstwo, technologie i usługi produkcyjne, energetykę i urządzenia mobilne.

17 – 19 września 2019, Bielsko Biała

ENERGETAB

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Zapraszamy do pawilonu G, stoisko 28.

Warsaw Industry Week

13 – 15 listopada 2019, Nadarzyn

Warsaw Industry Week

IV Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas targów prezentują się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie…

Chcę otrzymać
ofertę

Testuj bezpłatnie
wersję Demo

Kontakt
WSCAD