Terminy imprez targowych

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku podczas organizowanych targów branżowych. Jako Użytkownik programu WSCAD mogą Państwo oczekiwać od nas wsparcia technicznego, doradztwa oraz wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naszych produktów.

Możemy się pochwalić znajomością branży i wieloletnim doświadczeniem. Chętnie służymy Państwu radą i pomocą w indywidualnych rozmowach podczas następujących targów:

18 – 23 marca, Frankfurt nad Menem

light + building 2018

Light + Building to wiodące na świecie targi oświetleniowe, projektowe i technologii inteligentnych budynków, a tym samym platforma cyfrowej rewolucji w budynkach. Odbywające sie co pół roku międzynarodowe targi uwzględniają tematy i trendy jutra.

20 – 23 marca, Warszawa

AUTOMATICON 2018

Największe w Polsce, profesjonalne forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

10 – 12 kwietnia, Böblingen

Automatisierungstreff 2018

Na targach Automatisierungstreff zawsze kładziono nacisk na praktykę i z tego względu organizowanych jest szereg różnych warsztatów dla użytkowników. Nie zmienia się to w czasach cyfrowej transformacji.

23 – 27 kwietnia, Hannover

HMI 2018

Najważniejsze światowe targi przemysłowe: wszystkie kluczowe technologie i kluczowe sektory przemysłu w jednym miejscu – od badań i rozwoju, automatyzacji przemysłu i IT, po podwykonawstwo, technologie i usługi produkcyjne, energetykę i urządzenia mobilne.

15 – 17 maja, Wiedeń

SMART Automation Austria 2018

SMART Automation Austria to jedyne austriackie targi techniki automatyzacji przemysłowej, z naciskiem na automatyzację fabryki i procesów. Asortyment produktów obejmuje zarówno komponenty, jak i kompletne systemy oraz zintegrowane rozwiązania w zakresie automatyzacji i obejmuje wszystkie obszary produktowe technologii automatyzacji przemysłowej.

Chcę otrzymać
ofertę

Testuj bezpłatnie
wersję Demo

Kontakt
WSCAD