LICENCJA NA WYNAJEM

TERAZ JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNA

Licencja na wynajem oferuje bezkonkurencyjne korzyści

Wynajmować czy kupować? Wybór należy do Ciebie!

Jeśli zdecydujesz się wypożyczyć nasze nowe oprogramowanie WSCAD ELECTRIX, korzyści będą oczywiste!

Jeśli porównasz koszty wynajmu licencji WSCAD z kosztami zakupu licencji (zakup + opłata serwisowa), okaże się, że pod względem finansowym, wynajem licencji WSCAD jest prawie zawsze lepszą alternatywą. Ponadto licencje na wynajem wymagają znacznie niższych jednorazowych nakładów. Zaoszczędzone w ten sposób środki można przeznaczyć na inne cele, inwestując w dalszy rozwój firmy.

Maksymalizacja korzyści dzięki licencjom na wynajem

Licencja na wynajem obejmuje bezpłatne aktualizacje i wszystkie kolejne produkty.
Jeśli decydujesz się na roczny wynajem, dostajesz jako bonus tymczasowo dodatkową licencję bezpłatnie na okres 4 tygodni.

3-letnia licencja na wynajem: zabójca inflacji
Zabezpiecz się już dziś przed inflacją w nadchodzących latach dzięki 3-letniej licencji na wynajem i skorzystaj z 20% zniżki.3

3) Łączna cena jest płatna po zawarciu umowy

4

KORZYŚCI Z WYNAJMU LICENCJI
OD WSCAD

1.

Twoje oprogramowanie jest zawsze aktualne

Dzięki licencji na wynajem zawsze pracujesz z najnowszą generacją oprogramowania E-CAD. Oznacza to, że zawsze korzystasz z najnowszych technologii zapewniających maksymalną produktywność – bez dodatkowych kosztów. Dzięki licencji na wynajem otrzymujesz nie tylko najnowsze aktualizacje naszego oprogramowania, ale także każdy kolejny produkt bezpłatnie.

2.

Otrzymujesz bezpłatną tymczasową drugą licencję

Wiemy, że projekty nie zawsze przebiegają zgodnie z planem. Jeśli potrzebujesz więcej licencji ze względu na obciążenie projektu, wspieramy Cię bez biurokracji: licencja na wynajem obejmuje drugą czterotygodniową licencję. Możesz z niej skorzystać w dowolnym momencie i miejscu.

3.

Nie ponosisz żadnego ryzyka – dokumenty i projekty pozostają nienaruszone

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się nie odnawiać dzierżawy licencji WSCAD, wszystkie Twoje dokumenty i projekty pozostaną nienaruszone. Jeśli zakupiłeś licencję, nadal będziesz mieć dostęp do ostatniej wersji swojej licencji.

4.

Korzystasz ze stabilności cen

Dzięki 3-letniej licencji na wynajem WSCAD zyskujesz stabilność cen i chronisz się przed inflacją w nadchodzących latach. Ponadto korzystasz z 20% zniżki na roczny abonament.*
* Łączna cena jest płatna po zawarciu umowy

Pytania i odpowiedzi

Okres wynajmu wynosi 1 rok lub dłużej i jest automatycznie przedłużany po wygaśnięciu umowy, chyba że zostanie anulowany.

Okres wypowiedzenia licencji na wynajem wynosi 3 miesiące do końca umowy.

Licencję wynajmu programu WSCAD można w każdej chwili rozszerzyć o stacje robocze lub dodatki. Chętnie dostosujemy zasób licencji do Państwa potrzeb, prosimy zadzwonić pod numer +48 42 611 03 05.

Po wygaśnięciu licencji na wynajem nie można już używać oprogramowania WSCAD. Dane użytkownika zostaną zachowane.

Wszystkie pliki i dane utworzone w oprogramowaniu WSCAD objętym umową serwisową będą oczywiście nadal w pełni dostępne dla użytkownika po przejściu na wynajem WSCAD.

Po zakończeniu okresu wynajmu wszystkie dane i projekty pozostają oczywiście własnością użytkownika.

Okres obowiązywania wynajmowanych dodatków jest powiązany z licencją główną.

Nie. Można wynająć licencje jednostanowiskowe lub sieciowe i dowolnie je łączyć.

W ramach wynajmu WSCAD można aktywować drugą, tymczasową licencję raz na rok umowny, np. jako krótkoterminową drugą stację roboczą na potrzeby projektu. Licencja ta jest ważna przez cztery tygodnie od momentu zamówienia i ma taki sam poziom rozbudowy oprogramowania jak produkt wypożyczony. Po wygaśnięciu dodatkowej licencji utworzone projekty i dane mogą być nadal przetwarzane w wypożyczonym oprogramowaniu.