LICENCJA NA WYNAJEM

TERAZ JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNA

Licencja na wynajem oferuje bezkonkurencyjne korzyści

Wynajmować czy kupować? Wybór należy do Ciebie!

Jeśli zdecydujesz się wypożyczyć nasze nowe oprogramowanie WSCAD ELECTRIX, korzyści będą oczywiste!

Jeśli porównasz koszty wynajmu licencji WSCAD z kosztami zakupu licencji (zakup + opłata serwisowa), okaże się, po względem finansowym, że wynajem licencji WSCAD jest prawie zawsze lepszą alternatywą. Ponadto licencje na wynajem wymagają znacznie niższych jednorazowych nakładów. Zaoszczędzone w ten sposób środki można przeznaczyć na inne cele, inwestując w dalszy rozwój firmy.

Maksymalizacja korzyści dzięki licencjom na wynajem

Licencja na wynajem obejmuje bezpłatne aktualizacje i wszystkie kolejne produkty.
Jeśli decydujesz się na roczny wynajem, dostajesz jako bonus tymczasowo dodatkową licencję bezpłatnie na okres 4 tygodni.

Cztery powody, dla których warto mieć licencję na wynajem

1.

Korzyści finansowe płynące z licencji na wynajem

  • Przy okresie rozpatrywania krótszym niż siedem lat, łączne koszty licencji WSCAD na wynajem są niższe niż koszty zakupu licencji wraz z opłatą serwisową
  • Licencje na wynajem wymagają znacznie niższych nakładów finansowych. Zaoszczędzone w ten sposób środki można przeznaczyć na inne cele.
  • Dzięki licencjom na wynajem maksymalizujesz swój zysk, ponieważ możesz odliczyć 100% wydatków poniesionych w bieżącym roku dla celów podatkowych.

2.

Elastyczna oferta licencji

Wiemy, że projekty nie zawsze przebiegają zgodnie z planem. Jeśli ze względu na obciążenie projektu potrzebujesz większej ilości licencji, pomożemy Ci w sposób niebiurokratyczny: roczna licencja na wynajem zawiera także drugą licencję (na cztery tygodnie). Można ją aktywować w bardzo łatwy sposób.

3.

Twoje oprogramowanie jest zawsze aktualne

Posiadając licencję na wynajem, pracujesz z najnowszą generacją oprogramowania E-CAD, otrzymujesz każdą aktualizację naszego oprogramowania. W ten sposób zawsze korzystasz z najnowszych technologii zapewniających maksymalną wydajność – bez dodatkowych kosztów.

4.

Nie ponosisz ryzyka

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się nie przedłużać subskrypcji licencji WSCAD, wszystkie Twoje dokumenty i projekty pozostaną nienaruszone.
Osoby, które zakupiły licencję, nadal będą miały dostęp do ostatniej wersji licencji.