WSCAD Suite X
WSCAD Suite X
suite x plus
SuiteXplus_logo_positive
suite x plus
SuiteXplus_logo_positive
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

SUITE X PLUS

świetne oprogramowanie e-CAD, zaczynając od ceny

WSCAD SUITE X PLUS to nasze najbardziej zaawansowane oprogramowanie E-CAD z nowoczesnymi technologiami, takimi jak rzeczywistość rozszerzona, wielowątkowość i automatyzacja. Posiada liczne nowe funkcje, znacznie lepszej jakości i można go dostosować do własnych potrzeb. To właśnie system E-CAD, na który czekałeś.

desktop_screen_suiteXplus
Szybki jak błyskawica

SZYBKI JAK BŁYSKAWICA

Ze względu na równoległe obliczanie (wielowątkowość) procesów i optymalizację kodu.

Automatyzacja
automatyzacja

AUTOMATYZACJA

Automatyczne tworzenie stron planu zarówno w elektrotechnice, jak i automatce budynków.

Augmented Reality
Augmented Reality

AUGMENTED REALITY

Informacje o zainstalowanych komponentach są dostępne na smartfonie w czasie rzeczywistym; Skanuj pokoje i budynki w 3D i edytuj je później.

Augmented Reality
1,4 Miliona Artykułów
wscaduniverse

2,1 MILIONA ARTYKUŁÓW

ARTYKUŁÓW

wscaduniverse.com zapewnia dostęp do 2,1 miliona komponentów ponad 400 producentów. Oszczędzaj czas: po prostu przeciągnij i upuść potrzebne części do swojego projektu.

Szafa
poprzednipoprzedni
następnynastępny

Dalsze zalety nowego WSCAD SUITE X PLUS

Liczne interfejsy

 • SIEMENS TIA Portal V1.0 i V1.1 – do łatwej konfiguracji zespołów PLC
 • PHOENIX CONTACT PROJECT complete oferuje wsparcie podczas konfigurowania lub oznaczania listew zaciskowych, w tym zacisków wielopoziomowych i komponentów
 • WAGO smartDESIGNER
 • Maszyny produkcyjne (wiercenie, frezowanie, montaż i konfekcjonowanie kabli) firm nVent / Steinhauer, Komax, Rittal / Kiesling oraz dostawa na czas wstępnie skonfigurowanych wiązek kablowych firmy CadCabel

Zoptymalizowany dla automatyki budynków

 • Automatyczne generowanie schematów elektrycznych podczas przypisywania istniejących punktów danych do sterowników. Oszczędza ogromną ilość czasu i znacząco poprawia jakość
 • Nowa wtyczka klucza punktów danych BKS_13 dla technologii Building automation, szczególnie przydatna podczas pracy z FRAPORT i TROX
 • Rozszerzenie wtyczki klucza punktów danych BKS_Open w celu wykorzystania tekstów funkcjonalnych i informacji o częściach do automatycznego generowania kluczy punktów danych

Poprawiona użyteczność

 • Eksport danych można skonfigurować według potrzeb za pomocą zmiennych ścieżek
 • Oznaczenie drutu jest super elastyczne i można je dostosować
 • Oszczędź jeszcze więcej czasu, wygodnie korzystając z wariantów obrotu
 • Zoptymalizowana struktura menu

Budowa interdyscyplinarna

 • Kable są konsekwentnie zarządzane we wszystkich dziedzinach inżynierii: automatyka budynków, instalacja elektryczna, schematy elektryczne
 • Zmiany wprowadzone w jednym miejscu są uwzględniane w całym projekcie, więc użytkownik nie musi o tym myśleć

Więcej informacji technicznych na temat WSCAD SUITE X PLUS można znaleźć tutaj

Ekstremalnie szybko

Ekstremalnie szybko

Opracowując WSCAD SUITE, zwracamy szczególną uwagę na szybkość i wydajność, ponieważ szybkość należy do trzech najważniejszych funkcji dla użytkowników E-CAD. Projekty z ponad 1000 stron można otwierać błyskawicznie. PLC można stworzyć w mgnieniu oka, zarządzanie zaciskami jest dziecinnie proste, a tworzenie pełnej dokumentacji jest ponad 10 razy szybsze niż w poprzednich wersjach. Jako klient WSCAD, ukończysz swoją pracę szybciej.

Automatyzacja

Uważamy, że powtarzające się operacje i rutynowe zadania muszą być zautomatyzowane, aby inżynierowie i projektanci mogli lepiej wykorzystać Swój cenny czas. Liczne szablony projektowe (makra) stanowią podstawę automatyzacji. Zapewniają bezpieczeństwo, oszczędzają czas i tworzą jednolity dla całej firmy standard. Z tych szablonów (makr) za naciśnięciem jednego przycisku można automatycznie generować całe schematy. Oszczędza to wiele dni cennej pracy. Dzięki konfiguratorom produktów tworzenie schematów może odbywać się bez interakcji projektanta elektrycznego. Czas trwania procesu budowy można skrócić z tygodni do kilku minut. Dowiedz się, w jaki sposób technologia sterowania Bruckmann Steuerungstechnik lub Caterpillar zastosowała zrealizowana z WSCAD SUITE.

Automatyzacja
Augmented Reality App

Augmented Reality App

Najważniejszym elementem WSCAD SUITE X PLUS są dwie aplikacje rzeczywistości rozszerzonej, z których każda jest częścią WSCAD SUITE X PLUS.
(Bezpłatnie w Apple App Store i Google Play)

Cabinet AR App

Dzięki aplikacji Cabinet AR konserwatorzy lub serwisanci mogą skanować urządzenia i komponenty w szafie sterowniczej za pomocą smartfona i mieć natychmiastowy dostęp do aktualnych schematów. W tym OME, trójwymiarowych widoków komponentów, pełnych danych artykułów i oryginalnych kart danych producentów. Dostępność komponentu można również określić w czasie rzeczywistym. Podczas produkcji monterzy mogą używać aplikacji Cabinet AR do oznaczania wykonanych połączeń, a tym samym do zapisywania bieżącego stanu. Pozwala to być pewnym, że nic nie zostało zapomniane.

Building AR App

Stawiamy na rzeczywistość rozszerzoną, aby pomóc projektantom budynków w dokonywaniu inwentaryzacji budynków w krótkim czasie. Jest to konieczne, jeśli nastąpią zmiany w istniejącym budynku, a dokumentacja nie jest dostępna lub zawiera błędy. Za pomocą aplikacji Building AR oraz smartfona lub tabletu możesz skanować całe pokoje, w tym drzwi i okna, i zapisywać je jako plik DXF. Plik DXF można następnie przetwarzać w WSCAD SUITE X PLUS. Inwentaryzacja budynku jest dziecinnie prosta.

Użyteczność, funkcjonalność, uczciwa cena

Użyteczność jest naszym najwyższym priorytetem, ponieważ dla 55%  użytkowników E-CAD łatwa obsługa oprogramowania jest zdecydowanie najważniejszą funkcją. I chociaż WSCAD SUITE jest łatwy w użyciu, nadal ma bardzo szeroki zakres funkcji. Możesz rozszerzyć funkcjonalność w dowolnym momencie za pomocą modułów dodatkowych. Schemat połączeń, zabudowa szaf sterowniczych, inżynieria procesowa (P&ID), plany płynów, automatyka budynków i pomieszczeń, a także cała instalacja elektryczna – wszystko jest realizowane w sposób ciągły i na jednej platformie. Oszczędza to dużo czasu i pomaga unikać błędów.
Ale dobre oprogramowanie nie musi być drogie: nawet przy szerokiej gamie funkcji SUITE X PLUS jest znacznie tańszy, zwykle o 60%, w porównaniu do innych rozwiązań na rynku. Przewaga cenowa widoczna jest także w rocznych kosztach umowy serwisowej.

Użyteczność
Modułowy, skalowalny i elastyczny

Modułowy, skalowalny i elastyczny: kup lub wypożycz

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych funkcji, czy większej liczby miejsc pracy, rozwiązanie WSCAD jest modułowe i skalowalne. Rośnie wraz z popytem, bez przerw na przesyłanie danych. Aby to zrobić, po prostu aktywuj wysłany klucz produktu i możesz natychmiast użyć rozszerzenia.

Możesz kupić lub wypożyczyć WSCAD SUITE X PLUS. Czynsz krótkoterminowy pokrywa chwilowe zapotrzebowanie lub amortyzuje obciążenia szczytowe. Dzierżawa długoterminowa (na 12 miesięcy lub dłużej) umożliwia ekonomiczne korzystanie z WSCAD SUITE bez obciążania środków trwałych.

Licencja na oprogramowanie jest dostępna jako pojedyncza stacja (węzeł zablokowany) lub jako licencja sieciowa (zmienna). Licencje sieciowe zapewniają dodatkową ochronę inwestycji: możesz skorzystać z funkcji wypożyczania, aby tymczasowo pożyczyć licencje sieciowe. Np. jeśli podczas podróży utracisz swój laptop, wypożyczona licencja automatycznie wraca na serwer po wygaśnięciu okresu wypożyczenia. Licencja nie zostaje utracona, twoja inwestycja pozostaje chroniona.

switch

Wymień swoje stare oprogramowanie E-CAD!

Wymień swoje stare oprogramowanie E-CAD i przejdź na nowoczesny WSCAD SUITE X PLUS. Bez względu na to, czy twoje stare oprogramowanie E-CAD jest nadal w trakcie trwania umowy trwania serwisowej, czy też nie, czy używasz oprogramowania codziennie, czy tylko sporadycznie – możesz teraz wymienić swoje oprogramowanie i przejść na wielokrotnie nagradzane rozwiązanie WSCAD.

Dobry dla ciebie i dobry dla postępu w elektrotechnice.

Zadzwoń do nas i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić: 0 42 611 03 05

Chcę otrzymać
ofertę
Testuj bezpłatnie
wersję Demo
Kontakt
WSCAD