WSCAD Electrix
WSCAD Electrix
SUita X Plus
WSCAD Electrix
ELECTRICAL ENGINEERING TRANSFORMED
SUita X Plus
WSCAD Electrix
ELECTRICAL ENGINEERING TRANSFORMED

WSCAD ELECTRIX

nowe oprogramowanie E-CAD firmy WSCAD

WSCAD ELECTRIX – zupełnie nowy produkt – to nasze najpotężniejsze oprogramowanie E-CAD. Jest to system E-CAD nowej generacji, znacznie lepszy niż wielokrotnie nagradzany WSCAD SUITE. Nowy produkt ELECTRIX jest wyposażony w całkowicie nowo opracowany silnik projektowy (edytor) i zintegrowaną kompatybilność ze standardowymi formatami CAD DXF / DWG.

Operacje graficzne są niezwykle szybkie, ponieważ ELECTRIX wykorzystuje pełną moc karty graficznej (GPU). WSCAD ELECTRIX wykorzystuje nowoczesne technologie, takie jak rozszerzona rzeczywistość, wielowątkowość i automatyzacja.

ELECTRIX jest jeszcze bardziej intuicyjny w obsłudze i posiada liczne funkcje ułatwiające codzienną pracę. To dokładnie ten system E-CAD, na który czekałeś. Pokochasz ELECTRIX – nie tylko cenę!

Szybki jak błyskawica

SZYBKI JAK BŁYSKAWICA

Ze względu na równoległe obliczanie (wielowątkowość) procesów i optymalizację kodu.

Automatyzacja
automatyzacja

AUTOMATYZACJA

Automatyczne tworzenie stron planu zarówno w elektrotechnice, jak i automatce budynków.

Augmented Reality
Augmented Reality

AUGMENTED REALITY

Informacje o zainstalowanych komponentach są dostępne na smartfonie w czasie rzeczywistym; Skanuj pokoje i budynki w 3D i edytuj je później.

Augmented Reality
1,4 Miliona Artykułów
wscaduniverse

2,1 MILIONA ARTYKUŁÓW

ARTYKUŁÓW

wscaduniverse.com zapewnia dostęp do 2,1 miliona komponentów ponad 400 producentów. Oszczędzaj czas: po prostu przeciągnij i upuść potrzebne części do swojego projektu.

Szafa
poprzednipoprzedni
następnynastępny

Zalety nowego WSCAD ELECTRIX

Niezwykle poprawiona użyteczność

 • Szukaj i klikaj: dzięki nowej, rewolucyjnej wyszukiwarce już nigdy nie będziesz musiał szukać funkcji w podmenu. Na naszym blogu przedstawimy szczegółowo pracę Szybkiego wyszukiwania (Search & Click)
 • Nowy silnik projektowy (edytor) z intuicyjnym wyglądem i wieloma ulepszeniami. Podsumowaliśmy wszystkie ważne zmiany na naszym blogu: Nowy silnik projektowy (edytor) WSCAD ELECTRIX
 • Elastycznie konfiguruj eksport danych za pomocą zmiennych ścieżek
 • Oznaczenia przewodów można tworzyć elastycznie i zgodnie z własnymi wymaganiami dotyczącymi etykietowania przewodów
 • Oszczędzaj czas, wygodnie korzystając z wariantów obrotu
 • Nowa funkcja najeżdżania myszką z automatycznym podświetlaniem elementów

Znacznie rozszerzona kompatybilność danych

 • Kompatybilność danych z WSCAD SUITE: Odczyt i zapis danych: wszystkie dane utworzone w WSCAD SUITE od 2012 roku mogą być odczytane w ELECTRIX bez żadnych problemów. Wszystko, co zaprojektujesz w ELECTRIX może być również zapisane w formatach trzech ostatnich wersji SUITE. Oznacza to dwukierunkową kompatybilność z WSCAD SUITE. Żaden inny producent CAD nie może tego zaoferować.
 • Pliki DXF/DWG można łatwo zintegrować z WSCAD ELECTRIX. W ELECTRIX możesz samodzielnie edytować warstwy i poszczególne elementy z pliku DWG. Nie jest do tego konieczna konwersja do formatu ELECTRIX. To oszczędza czas i wysiłek.
 • Budowa szafy sterowniczej w oparciu o dane z innych systemów E-CAD: Jeśli potrzebujesz zbudować szafę sterowniczą przy użyciu schematów obwodów z innego systemu E-CAD, możesz to zrobić za pomocą ELECTRIX. Importujemy odpowiednie dane z innego systemu i od razu przystępujemy do budowy szafy sterowniczej w ELECTRIX.
 • Ponad 2,1 miliona danych artykułów od ponad 400 producentów w różnych formatach jest dostępnych w dowolnym momencie na stronie wscaduniverse.com. Oszczędza to wiele czasu, ponieważ nie trzeba samodzielnie tworzyć danych artykułów. W WSCAD ELECTRIX masowe porównania danych artykułów są dostępne w mgnieniu oka.

Zoptymalizowany dla automatyki budynków

 • Automatyczne generowanie schematów elektrycznych podczas przypisywania istniejących punktów danych do sterowników. Oszczędza ogromną ilość czasu i znacząco poprawia jakość
 • Nowa wtyczka klucza punktów danych FRAPORT_2 dla technologii Building automation, szczególnie przydatna podczas pracy z FRAPORT
 • Rozszerzenie wtyczki klucza punktów danych BKS_Open o użycie informacji o folderach i stronach do automatycznego tworzenia klucza punktu danych
 • Rozszerzenie bazy danych artykułów w celu umożliwienia przechowywania profili komunikacyjnych dla urządzeń.
 • Poprawione i przygotowane zarządzanie punktami danych dla VDI 3814 i BACnet.
 • Projekt i dokumentacja zgodnie z wytycznymi VDI 3814 i normą DIN EN ISO 16484
 • Symbole zgodne z normą EN 62424 i oznaczenia zgodne z normą DIN EN 81346
 • Nowe listy funkcji i formularze
 • Ponad 300 makr automatyki budynkowej, w tym nowe makra obwodów chłodniczych. Żaden inny producent nie dostarcza tylu makr do automatyzacji budynków. Każde makro pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Liczne interfejsy

 • SIEMENS TIA Portal: WSCAD ELECTRIX obsługuje SIEMENS TIA Portal w wersjach V1.0, V1.1 i V 1.2 dla wygodnej dwukierunkowej synchronizacji modułów PLC
 • PHOENIX CONTACT PROJECT complete oferuje wsparcie podczas konfigurowania lub oznaczania listew zaciskowych, w tym zacisków wielopoziomowych i innych komponentów
 • WAGO smartDESIGNER: Eksport konfiguracji zacisków
 • Maszyny produkcyjne (wiercenie, frezowanie, montaż i konfekcjonowanie kabli) firm nVent / Steinhauer, Komax, Rittal / Kiesling oraz dostawa na czas wstępnie skonfigurowanych wiązek kablowych firmy CadCabel

Dodatkowe zalety

 • Interdisciplinary Engineering (IDE) umożliwia wydajną i płynną współpracę między różnymi dyscyplinami inżynierskimi. IDE ułatwia codzienną pracę i jest używane przez firmy takie jak Cummins Inc, Hosokawa Alpine AG i Trox.
 • Instalacja elektryczna

 • Ulepszone tworzenie lub rejestrowanie planów pięter
 • Jednolite i spójnie zarządzane kablami, czy to w automatyce budynkowej, instalacji elektrycznej, czy na schemacie połączeń
 • Szybsze planowanie instalacji budynku dzięki wykorzystaniu nowej biblioteki makr dostarczanej wraz z funkcjami urządzeń zgodnie z RAL RG 678

 • Duże projekty są przetwarzane szybciej: Używając 64-bitów, możesz użyć znacznie więcej pamięci głównej (RAM) (w systemie Windows)
 • Bezpośrednie wsparcie GPU (procesora na karcie graficznej) dla operacji graficznych.

Ekstremalnie szybko

ELECTRIX jest niesamowicie szybki

W nowym produkcie WSCAD ELECTRIX przywiązujemy dużą wagę do szybkości i wydajności. Czemu? Ponieważ dla użytkowników E-CAD szybkość jest jedną z 3 najważniejszych cech. Projekty liczące ponad 1000 stron można otworzyć w mgnieniu oka. Sterownik PLC jest tworzony w mgnieniu oka, zarządzanie terminalami jest dziecinnie proste, a wyprowadzanie kompletnej dokumentacji jest ponad 10 razy szybsze niż w poprzednich wersjach. Jako użytkownik WSCAD po prostu szybciej zakończysz swoją pracę. Możesz oczywiście nadal korzystać ze swoich starych danych WSCAD SUITE.

ELECTRIX może zautomatyzować

Uważamy, że powtarzające się operacje i rutynowe zadania muszą być zautomatyzowane, aby inżynierowie i projektanci mogli lepiej wykorzystać Swój cenny czas. Liczne szablony projektowe (makra) stanowią podstawę automatyzacji. Zapewniają bezpieczeństwo, oszczędzają czas i tworzą jednolity dla całej firmy standard. Z tych szablonów (makr) za naciśnięciem jednego przycisku można automatycznie generować całe schematy. Oszczędza to wiele dni cennej pracy. Dzięki konfiguratorom produktów tworzenie schematów może odbywać się bez interakcji projektanta elektrycznego. Czas trwania procesu budowy można skrócić z tygodni do kilku minut. Dowiedz się, w jaki sposób technologia sterowania Bruckmann Steuerungstechnik lub Caterpillar zastosowała zrealizowana z WSCAD SUITE.

Automatyzacja
Augmented Reality App

ELECTRIX i Rozszerzona Rzeczywistość

Najważniejszym elementem WSCAD ELECTRIX są dwie aplikacje rzeczywistości rozszerzonej, z których każda jest bezpłatną częścią rozwiazania.
(Bezpłatnie w Apple App Store i Google Play)

Cabinet AR App

Dzięki aplikacji Cabinet AR konserwatorzy lub serwisanci mogą skanować urządzenia i komponenty w szafie sterowniczej za pomocą smartfona i mieć natychmiastowy dostęp do aktualnych schematów. W tym OME, trójwymiarowych widoków komponentów, pełnych danych artykułów i oryginalnych kart danych producentów. Dostępność komponentu można również określić w czasie rzeczywistym. Podczas produkcji monterzy mogą używać aplikacji Cabinet AR do oznaczania wykonanych połączeń, a tym samym do zapisywania bieżącego stanu. Pozwala to być pewnym, że nic nie zostało zapomniane.

Building AR App

Stawiamy na rzeczywistość rozszerzoną, aby pomóc projektantom budynków w dokonywaniu inwentaryzacji budynków w krótkim czasie. Jest to konieczne, jeśli nastąpią zmiany w istniejącym budynku, a dokumentacja nie jest dostępna lub zawiera błędy. Za pomocą aplikacji Building AR oraz smartfona lub tabletu możesz skanować całe pokoje, w tym drzwi i okna, i zapisywać je jako plik DXF. Plik DXF można następnie przetwarzać w programie WSCAD. Inwentaryzacja budynku jest dziecinnie prosta.

Użyteczność, funkcjonalność, uczciwa cena

Użyteczność jest naszym najwyższym priorytetem, ponieważ dla 55%  użytkowników E-CAD łatwa obsługa oprogramowania jest zdecydowanie najważniejszą funkcją. I chociaż WSCAD ELECTRIX jest łatwy w użyciu, nadal ma bardzo szeroki zakres funkcji. Możesz rozszerzyć funkcjonalność w dowolnym momencie za pomocą modułów dodatkowych. Schemat połączeń, zabudowa szaf sterowniczych, inżynieria procesowa (P&ID), plany płynów, automatyka budynków i pomieszczeń, a także cała instalacja elektryczna – wszystko jest realizowane w sposób ciągły i na jednej platformie. Oszczędza to dużo czasu i pomaga unikać błędów.
Ale dobre oprogramowanie nie musi być drogie: nawet przy szerokiej gamie funkcji WSCAD ELECTRIX jest znacznie tańszy niż inne rozwiązania na rynku. Przewaga cenowa widoczna jest także w rocznych kosztach umowy serwisowej. Porównaj sam!

Użyteczność
Modułowy, skalowalny i elastyczny

Modułowy, skalowalny i elastyczny: kup lub wypożycz

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych funkcji, czy większej liczby miejsc pracy, rozwiązanie WSCAD jest modułowe i skalowalne. Rośnie wraz z popytem, bez przerw na przesyłanie danych. Aby to zrobić, po prostu aktywuj wysłany klucz produktu i możesz natychmiast użyć rozszerzenia.

Możesz kupić lub wypożyczyć ELECTRIX. Wynajem krótkoterminowy pokrywa chwilowe zapotrzebowanie lub amortyzuje obciążenia szczytowe. Dzierżawa długoterminowa (na 12 miesięcy lub dłużej) umożliwia ekonomiczne korzystanie z WSCAD ELECTRIX bez obciążania środków trwałych.

Licencja na oprogramowanie jest dostępna jako pojedyncza stacja (węzeł zablokowany) lub jako licencja sieciowa (pływająca). Licencje sieciowe zapewniają dodatkową ochronę inwestycji: możesz skorzystać z funkcji wypożyczania, aby tymczasowo pożyczyć licencje sieciowe. Np. jeśli podczas podróży utracisz swój laptop, wypożyczona licencja automatycznie wraca na serwer po wygaśnięciu okresu wypożyczenia. Licencja nie zostaje utracona, twoja inwestycja pozostaje chroniona.

switch

Wymień swoje stare oprogramowanie E-CAD!

Wymień swoje stare oprogramowanie E-CAD i przejdź na nowoczesny WSCAD ELECTRIX. Bez względu na to, czy twoje stare oprogramowanie E-CAD jest nadal w trakcie trwania umowy trwania serwisowej, czy też nie, czy używasz oprogramowania codziennie, czy tylko sporadycznie – możesz teraz wymienić swoje oprogramowanie i przejść na wielokrotnie nagradzane rozwiązanie WSCAD.

ELECTRIX jest dobry dla ciebie i postępu w elektrotechnice.

Zadzwoń do nas i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić: 0 42 611 03 05

Broszura WSCAD ELECTRIX

Nowe elektryczne oprogramowanie CAD firmy WSCAD – pobierz broszurę informacyjną jako plik PDF.

Chcę otrzymać
ofertę
Testuj bezpłatnie
wersję Demo
Kontakt
WSCAD