Electrical
Engineering
Cabinet
Engineering
Piping &
Instrumentation
Fluid
Engineering
Building
Automation
Electrical
Installation

Wysoka integracja i automatyzacja

Od ponad 25 lat WSCAD oferuje szybkie i niezawodne rozwiązania oprogramowania elektrycznego CAD, w niezwykle korzystnym stosunku funkcjonalności do ceny, przeznaczone do kompleksowego tworzenia projektów i dokumentacji elektrycznej. Pracownicy dużych i średnich zakładów przemysłowych, biur projektowych, warsztatów i serwisów mogą polegać na profesjonalnych narzędziach programu WSCAD w zakresie projektowania maszyn elektrycznych, instalacji i urządzeń oraz automatyki budynkowej.

Interdyscyplinarna integracja sześciu technologii WSCAD SUITE: elektrotechniki, zabudowy szaf sterowniczych, P&ID, obszaru Fluid (pneumatyki i hydrauliki), automatyki budynkowej i instalacji elektrycznych. Wszystkie technologie funkcjonują na wspólnej platformie i w oparciu o jedną centralną bazę danych.

[Add-Ons] uzupełnienie WSCAD SUITE służące uzyskaniu najwyższego poziomu automatyzacji

Specjalnie dodatki dostosowane do potrzeb instalatorów i i elektryków łączą najważniejsze funkcje WSCAD SUITE dla instalacji elektrycznych a także schematów ideowych oraz rozdzielnic.

Z ponad milionem symboli i danych artykułowych 140 wytwórców jest obecnie największą biblioteką danych E-CAD na rynku i wspaniałą ofertą dla użytkowników WSCAD. Korzystanie z niej jest bezpłatnie, podobnie jak umieszczanie danych przez producentów.

Electrical
Engineering
Cabinet
Engineering
Piping &
Instrumentation
Fluid
Engineering
Building
Automation
Electrical
Installation

Sześć dyscyplin, jedna platforma i jedna wspólna baza danych

Zintegrowany system WSCAD SUITE umożliwia interdyscyplinarny i ciągły proces planowania i tworzenia dokumentacji urządzeń elektrycznych, maszyn i automatyki budynkowej za pomocą jednego oprogramowania narzędziowego.

WSCAD SUITE jest modułowym programem, który może być licencjonowany w zależności od aktualnych potrzeb. Jest odpowiedni dla dużych, średnich przedsiębiorstw, biur projektowych oraz pojedynczych wykonawców. Jest programem łatwym, intuicyjnym w użyciu oraz szybkim w działaniu.

Symbole i artykuły zawarte są w obszernej centralnej bazie danych. Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego tworzenia mniejszych baz na potrzeby projektu. Poza tym ponad milion symboli i danych artykułowych od ponad 140 producentów jest dostępne na stronie www.wscaduniverse.com. Korzystanie i udostępnianie danych jest dla użytkowników i producentów bezpłatne.

Ponieważ wszystkie symbole są powiązane, nazwy, teksty funkcyjne i zmiany wprowadzane w jednej dyscyplinie są przejmowane od razu do innych dyscyplin. Oszczędza to czas, zapobiega błędom i w rezultacie zwiększa jakość pracy. Monterzy i serwisanci mogą korzystać z wygenerowanego inteligentnego pliku PDF, który zachowuje strukturę projektu oraz funkcjonalność adresów krosowych umożliwiających bezpośrednie przejście z symbolu w technologii elektrotechnika do innej technologii, na przykład fluid lub szafy, zatem nie jest potrzebna żadna dodatkowa przeglądarka.

Dzięki otwartym interfejsom, integracja z systemami zarządzania produkcją PDM / PLM i ERP jest bardzo prosta. I tak na przykład już w trakcie projektowania wstępnego jest możliwa wycena kosztów i przegląd cen.

Wszystkie dane  w programie WSCAD mogą być wygenerowane w formacie dostępnym dla producentów wiązek przewodów, drukarek etykiet oraz maszyn do obróbki płyt montażowych czy drzwi szaf sterowniczych.

Wysoki stopień zautomatyzowania: makra i warianty makr znacznie przyspieszają proces projektowania. Project Wizard poprzez powielenie stron automatycznie utworzy kompletny projekt jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a swobodnie dobrana konfiguracja umożliwi wygenerowanie planów poprzez automatyczny interfejs (AI) bez konieczności interwencji ze strony użytkownika. Za wciśnięciem przycisku, oprogramowanie WSCAD tworzy złożoną dokumentację, która w pełni odpowiada normom i dyrektywom, łącznie z indywidualnymi listami kontrolnymi oraz protokołami zatwierdzającymi.

Chcę otrzymać
ofertę

Testuj bezpłatnie
wersję Demo

Kontakt
WSCAD